AntiVirus - en to pt translation catalogue (24 entries)

en: Settings
pt: Configurações

en: Suspicion on a virus
pt: Suspeita de vírus

en: The daily antivirus scan of your blog suggests alarm.
pt: Alarme da verificação de AntiVírus diária do seu blog.

en: Notify message by AntiVirus for WordPress
pt: Notifique mensagem por AntiVirus para WordPress

en: There is no virus
pt: Não há vírus

en: View line
pt: Ver linha

en: Scan finished
pt: Verificação terminada

en: AntiVirus for WordPress
pt: AntiVírus para WordPress

en: requires at least WordPress 2.7
pt: requer pelo menos WordPress v2.7

en: Manual scan
pt: Verificação Manual

en: by
pt: por

en: Follow on Twitter
pt: Siga no Twitter

en: Learn about wpSEO
pt: Saiba mais sobre wpSEO

en: Settings saved.
pt: Configurações salvas.

en: Completed scan
pt: Verificação completa

en: Permalink back door check
pt: Checar Link Permanente sobre ataque pela porta dos fundos

en: All clear
pt: Tudo limpo

en: Danger
pt: Perigo

en: Scan the theme templates now
pt: Verificar os temas agora

en: Enable the daily antivirus scan
pt: Ative a verificação diária do antivírus

en: Last check
pt: Última verificação

en: Alternate email address
pt: Endereço de email alternativo

en: Save Changes
pt: Salvar Alterações

en: About
pt: Sobre
